Побачити світ – студентські мандри з користю

In Архів

Чи часто вам сниться,що ви потрапили в іншу країну і насолоджуєтесь всіма її красотами,пізнаєте культуру,спілкуєтесь з новими людьми чи ба просто подорожуєте,втягуючи в себе все,що перед вами трапляється довкола. Колись я теж думала,що таке мені може тільки наснитись,бо поїдка туром «5 країн за 7 днів» геть не тішить: ні морально , ні фінансово. Проте зараз для молоді існує чимало можливостей відвідати іншу країну,щоб попрацювати,навчатись або допомагати волонтером в різних сферах. Довготривала мандрівка, як на мене, краща тим,що ти ,хоч не хоч, а вливаєшся в стиль життя країни,в якій перебуваєш,знаходиш друзів і заодно розвиваєшся як особистісно, так і професійно. Тому мені хочеться поділитись з вами можливостями,яких легко досягнути.

teZYMeJRB04

WorkandtravelUSA/ Germany

Якщо у вас є бажання відвідати Америку,а ти не знаєш як,то ця програма саме для тебе. Програма Workandtravel пропонує для студентів 1-4 курсів роботу в Америці на літній період. Все що тобі необхідно – це пройти тест на знання англійської розмовного рівня (intermediateB1) та сплатити певну суму відповідно до умов програми. Після реєстрації тобі відкривається доступ до доступних вакансій. Після того як ти обереш вакансію, ти проходиш співбесіду із роботодавцем. І вуаля – ти майбутній працівник і згодом поїдеш відкривати «Американську мрію». Тільки не забувай – там тобі потрібно працювати,а не блазнювати. Та в цьому більше плюсів,тим більше що ти можеш поїхати на роботу разом із друзями. Також ця програма діє і  в Німеччині.

AuPair

Ще одна програма обміну для студентів,які мріють відвідати США і ще й до того люблять проводити час з дітьми. Адже ця програма передбачає мешкання в американській родині і допомогу у догляді за дітьми. За цією програмою ти маєш права члена сім’ї і маєш можливість навчатися і подорожувати під час участі у програмі.  Тільки єдине,на що слід звернути увагу – це потрібно отримати водійські права,адже американці не уявляють своє життя без автівки. І звісно, англійська мова.

 AIESEC

Грандіозна можливість подорожувати по всьому світу з цією програмою для студентів і випускників вищих навчальних закладів. Це студентська молодіжна неприбуткова організація,яка здійснює культурні , соціальні та освітні проекти в різних країнах світу ,зокрема в країнах 3-тього світу. Якщо хочеш змінити світ у кращу сторону, розвинути свої лідерські навички,отримати досвід у створенні проектів,знайти нових друзів із різних країн світу , то тобі – сюди. AIESEC створюй різні програми обміну,щоб об’єднати студентів з усього світу. Організація пропонує соціальні і волонтерські стажування,а також професійні стажування: GlobalCitizen, GlobalTalent і GlobalEntrepreneur.

GlobalCitizen –  це програма,що  представляє собою участь у соціальних проектах AIESEC або інших громадських організаціях, що пов’язана з широким колом питань розвитку суспільства. Тривалість програми: 6 – 8 тижнів

GlobalTalent – Програма являє собою проходження довгострокового професійного стажування, під час якого Ви будете мати змогу працювати в міжнародній компанії у таких сферах як викладання, маркетинг, продажі, управління персоналом, готельний бізнес, фінанси, інформаційні технології, інженерія. Тривалість програми: 3 – 12 місяців.

GlobalEntrepreneur – це програма стажування у стартапі закордоном, тривалістю в декілька тижнів. Участь в програмі рекомендована для студентів з жагою до підприємництва, достатньо сміливих та амбітних для того, щоб перетворювати мрії на реальність.

Erasmus +

Програма для обміну студентів на 1 або 2 навчальні семестри в один із університетів Європи. Це чудова нагода вивчати свою спеціальність закордоном і зміцнювати зв’язки університетів і країн,знайти нових друзів і пізнати країну зсередини. Навчання проходить англійською мовою. І в кінці семестру ти складаєш іспит в їхньому університеті. Все,що тобі потрібно зробити – це звернутися у відділ міжнародних зв’язків у своєму університеті і подати заявку на відбір учасників.

Тетяна Бойко

фото: Інтернет

 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment