Як же не стрибнути, як так манить

In Архів

Краще загубити молоду перед весіллям ніж кільце перед стрибком – жартують між собою інструктори із стрибків з парашутом. Та для тих, хто вперше насмілився відчути себе в деякому розумінні десантником, жартами не дуже й вгамуєш хвилювання.

nx4jvUZ4nSE

Коли спостерігаєш за людьми, які високо в небі, неначе гойдаючись спускаються на землю з парашутом, виникає бажання самому спробувати цей екстремальний вид спорту. Втім, коли ти вже летиш літаком, коли то-то дійде твоя черга стати на край виходу, а особливо в цей момент, коли дивишся вниз з висоти приблизно вісімсот метрів, на секунду появляється думка, що це не найкраща ідея. Але після двох, можливо трохи більше хвилин з моменту стрибка, ти розумієш, що готова знову й знову зробити крок у небо. Так екстремальний відпочинок окрім того, що буде що згадати та розповісти друзям  – це можливість проявити себе, реалізувати свої приховані можливості, зрозуміти свій внутрішній світ, а навіть дає можливість позбутися накопиченого стресу. Та потрібно як слід підготувати себе морально, адже як говорить інструктор, що коли ти вже в літаку, а за спиною в тебе висить парашут, то дороги назад у тебе не буде, тільки вперед, лише стрибок. Слід зауважити, що головним є не лише те, щоб відкрився купол парашуту, але й саме приземлення, адже бували випадки, коли через неправильну посадку, в наслідок якої люди переломлювали ноги чи якось калічились.

FCMCn9gUCwU

Про думки до і після бажаючих підкорити висоти неба, а також про підготовку до стрибків з парашутом, PostМайдан довідався у працівників та відвідувачів Львівського авіаційно-спортивного клубу на аеродромі Цунів.eZa9md1MxO8

 

 

 

           

                                             відео за посиланням –                                     https://youtu.be/Kzx_rWMNrX4

                                                                                                                Перевізник Іванна

                                                                                                               фото: Перевізник Іванна 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment