Листопадовий вечір поезії

In Архів

Неформальний літературний клуб «Salve» ось уже понад два роки тішить нас своїми затишними вечорами поезії. 25 листопада відбувся дев’ятнадцятий літературник, присвячений читанню осінніх віршів. Молоді поети декламували власну поезію, а музиканти виконували акустичні композиції.

DSC_3212

Літературні вечори (так звані «літературники») – це чудова можливість для молодих поетів показати і проявити себе. У Львові є люди, які пишуть і хочуть, щоб їх почули. Щоб потрапити на літературний вечір «Сальве» – достатньо написати організаторам у соціальних мережах. Найкращі вірші, відібрані безпосередньо організаторами, потрапляють в основну програму, решта зачитуються на вільному мікрофоні. Він дозволяє автору удосконалити свою творчість  і наступного разу потрапити в основну частину.

Літературники проводяться, як правило, кожного місяця. Основне наповнення – вірші, рідше – проза, часом картина доповнюється музикою. Кожен автор виступає не більше п’яти хвилин, що забезпечує можливість почути всіх учасників. Попри вечори «власної поезії» організовуються заходи, присвячені творчості певного автора.

-          Минулого літа ми випустили альманах, – повідомляє одна з організаторок. – Він базувався на засадах відбору. У відборі брали участь такі досвідчені письменники як Юрій Винничук, Галина Крук та інші. Цього літа у наших планах випустити наступний.

Плани ж на 20-тий, ювілейний, літературник дівчата замовчують, повідомляючи лиш, що наразі це секрет. :)

DSC_3173

Текст: Марта Крапивницька

Фото: Іра Роговик

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment