Наша збірна на Євро-2016. Гра друга.

In Архів

«Пост Майдан» продовжує  оглядати перспективи національної збірної України під час групового етапу у рамках Євро-2016, що відбудеться у Франції. Ознайомимо наших читачів з суперниками, містами та стадіонами, через які пройде синьо-жовта дружина у своєму поході за золотими медалями європейської першості та кубком Енрі Делоне.  

Другий матч матиме для нас надвагоме значення, оскільки три очки гарантуватимуть команді прохід у наступну стадію турніру. А матч проти Північної Ірландії виглядає дуже сприятливим моментом для того, аби здобути бажані залікові пункти.

Коли відбуватиметься гра?  

16 червня. Матч Україна – Північна Ірландія розпочнеться о 18:00.

На якому стадіоні?

«Стад де Люм’єр» (відкриття заплановане на кінець лютого). Це майбутній стадіон клубу «Ліон». Він вміщатиме 59500 глядачів.

rue3360d0db7b

Стадіон Люмєр

 

Що за місто?  

Ліон розташований просто в чарівному місці! Злиття двох річок, Рони і Сони утворює форми півострова або, як його тут називають – «Presqu’Ile» («Майже Острів»). На цьому острові і розташований «новий центр», включаючи різні помпезні споруди та зухвалу зовсім інші почуття альтанку на площі Белькур. Тут сидить льотчик, звісивши ноги з невисокого даху, а з-за його спини визирає Маленький принц. Так, саме в цьому місті народився легендарний  Антуан де Сент-Екзюпері

ruecaff00eb35

Ліон

 

Хто суперник?

Збірна Північної Ірландії

Як потрапили на Євро?

Зайняли перше місце у відбірковій групі (суперники – Румунія, Угорщина, Фінляндія, Фарери, Греція).

Лідери команди?

Лаферте, Девіс, Маколі.

Northern Ireland v Faroe Islands - EURO 2016 Qualifier

Збірна Ірландії

 

Які перспективи?

Це матч, у якому нам потрібно одержати перемогу. Однак недооцінювати суперника не можна, адже вихід з першого місця на чемпіонат Європи – показник хороший. Команда без гучних імен, зате зі  своїм британським стилем. Висока, міцна, непоступлива збірна. Варто відзначити, що у своїх інтерв’ю ірландці зазначають, що саме матч з Україною є їхнім шансом пройти далі. Але якщо вже не перемагати цю збірну, то, мабуть, на Євро їхати не варто і пора здавати квитки.

Олексій Чиж

Фото: Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment