Наша збірна на Євро-2016. Гра третя.

In Архів

«Постмайдан» продовжує оглядати перспективи національної збірної України під час групового етапу у рамках Євро-2016, що відбудеться у Франції. Ознайомимо наших читачів з суперниками, містами та стадіонами, через які пройде синьо-жовта дружина у своєму поході за золотими медалями європейської першості та кубком Енрі Делоне.  

Третій поєдинок буде вирішальним та надпринциповим для обох команд. Україна зустрічатиметься зі збірною Польщі. Для наших вболівальників важливішою за цю перемогу може бути хіба перемога над східними сусідами. Поляки теж добре пам’ятають 1-3 на Варшавському «Народовому». Тоді Зозуля та Ярмоленко поклали на лопатки не лише збірну Польщі, але й усі 55 тисяч глядачів. Чому б і цього разу не повторити?

Коли відбудеться гра?

У вівторок  21-го червня о 18.00

На якому стадіоні?

Реконструйований «Велодром» – стадіон клубу «Марсель». Цей красень вміщає 67 394 глядачів.

Ligue 1 2014/15 - Marseille vs Montpellier

Велодром

 

Що за місто?  

Це Марсель. Де ще ви знайдете настільки багатий курорт , який легко зливається з ринком? Де розкішні авеню миттєво перетворюються на звивисті криві вулички? Де може бути одночасно смачно і несмачно? Де фіорди живуть по-сусідству з пальмами? Де найзнаменитіший уродженець міста ніколи не існував, а один з найвідоміших в’язнів знаної в світі в’язниці ніколи в ній не був? Де ще в світі клуб одночасно вважається гордістю і ганьбою в історії національного футболу, будучи найтитулованішим в країні і в той же час – не найтитулованішим?

rue62bd86e425

Марсель

 

Хто суперник?

Збірна Польщі

Як потрапили на Євро?

Посіли друге місце у відбірковій групі (суперники – Німеччина, Ірландія, Шотландія, Грузія, Гібралтар).

Лідери команди?

Левандовскі, Крихов’як, Глік.

Poland v Republic of Ireland - UEFA EURO 2016 Qualifier

Левандовскі

 

Які перспективи?

У тому разі, якщо Німеччина прогнозовано забере 9 пунктів, в цьому матчі вирішуватиметься все – доля другого і третього місця. Утім навіть якщо цей матч буде товариським через відміну Євро на користь біженців, бійня буде жорстока – як на полі, так і за його межами. Для вболівальників та гравців це принципова гра. Гра на перемогу –без інших варіантів. Польща зараз на ходу. Її лідери з кожним роком доводять на європейській арені свій статус. Найнебезпечнішим у цій збірній є Маріуш Левандовскі, який у Баварії відчуває себе дуже впевнено. Однак наша збірна третя, що пропустила найменше голів у відборі, тому варто скористатися надійною грою захисту та сподіватися на креатині дії лідерів у фазі нападу.

 

Олексій Чиж

Фото: Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment