Регіоналівські обличчя Львівських активістів

In Архів

12 травня 2014 р. У Львові пройшла вже не перша акція протесту проти новопризначеної голови ЛОДА Ірини СЕХ. І як завжди участь в ній взяли – старі-добрі, актори цирку шапіто.

Ця стаття жодним чином не в підтримку Сех чи когось іншого, а намагання проаналізувати інформацію.

Перший фігурант – прокремлівська підконтрольна Медведчуку (куму Путіна) організація “Автономний опір” в більш вузьких колах “Защита труда” яку контролює його політтехнолог Олег Верник.

10
Олег Верник

До речі  в росії є свій аналог, чи то пак батьківська структура, одним з керівників якої є Олег Шеін давній соратник Верника.

3

Зокрема, якщо заґуґлити, то бачимо: Шеін з Верником, як сповідники ідеології Троцькізму (ідейно-політична течія в марксизмі. Названа іменем Льва Давидовича Троцького-Бронштейна) та «Зеленого Соціалізму» активно підтримують Лівійський режим Каддафі в складі, так званого, товариства «За Каддафи и народ». До слова, сайт цієї спільноти зараз активно оспівує «референдум» на Донбасі.
Не є секретом що більшість активістів Автономного опору працюють журналістами захисту праці, за що отримують чималу винагороду, а з відси і їхня невгамовність.

Так звідки взялись молоді сподвижники комунізму в столиці Галичини?

Відповідь дуже проста. Створилась ця прокремлівська компанія на базі відомих колись Автономних Націоналістів Львова. Не розповідатимемо всієї історії повороту цієї організації на 360 градусів, наведемо лише цитату після якої коден зробить висновок:

12

(аналитический журнал “Левая политика” / Москва 2007 / ст. 53)

Наступним фігурантом цирку шапіто є організація «Дорожній контроль»
Тут все більш заплутано, як відомо ця структура – об’єднання не байдужих водіїв, які беруть на себе місію підвищення кваліфікації і культури працівників ДАІ. На своєму офіційному сайті dk.lviv.ua зазначають, що вони – «об’єднання водіїв проти корупції ДАІ м. Львова».

Якщо відвідати сайт організації dk.lviv.ua і сторінки в фейсбук https://www.facebook.com/lvivroadcontrol легко побачити – слава на ділі. Проте в facebook є ще одна сторінка з аналогічною назвоню https://www.facebook.com/dk.lviv.ua станом на 13.05.14 кожне, це не перебільшення, кожен допис на стіні спільноти проти Сех!

45

67

Ну і це, власне, всі дописи цієї спільноти. Що це за спільнота і що це за Львівський парубок на прізвище Круглов? Наразі не відомо.

Ще одним фігурантом і активним протисехівцем є представниця радіоканалу «Варта 700» з мобільної рації «Zello» – Наталия Шелестак (чомусь в соц мережах російською)

212
Наталия Шелестак

Не можемо проаналізувати цю персону наразі більш детально оскільки сторінка в facebook ретельно вичищена до початку ЄвроМайданівських подій з січня знову пустота і починаючи з квітня живе сторінка цієї чарівної панянки практично єдиним протисехівським інстинктом.
Дивний Факт, але «Варта 700» називає себе самообороною шевченківського району міста Львова. І саме в цьому районі у 2012 році по 118 виборчому окрузі офіційним спостерігачем від Партії Регіонів за версією сайту ЦВК  ніс свою горду місію ШЕЛЕСТАК АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ до вияснення обставин вважатимемо що однофамілець ;) тільки зробимо припущення, що спостерігав він на одній з дільниць кандидата в депутати Верховної ради від регіонів Богдана Хруставчука.

8

Наступний у нашому шоу – володар козацького чуба керівник громадської ініціативи «Рабів до Раю не пускають» Іван Спринський один із найзатятіших протисехів після Автономного Опору.

Колега очільника «Молодих Регіонів» – Богдана Хруставчука по бойовому гопаці, кандидат в депутати від Партії Регіонів по тому ж таки Шевченківському районі міста Львова у Львівську міськраду, до недавна член Партії вбивць і сепаратистів.

Як каже стара римська мудрість: «Не можеш побороти ворога – очоль його!».
Коли почався Львівський Євромайдан ригівські почвари з Києва почали тиснути на Писарчука, що він там розвів у себе на вотчині. Було вирішено впровадити козачка в молодіжні структури Євромайдану. На таку роль вибрали Івана.
І ось 6 грудня 2013 року Іван Спринський «прозрів» і подав заяву на вихід з Партії Регіонів З полегшенням Іван завзято взявся за агентурну діяльність і почав демонструвати бурну роботу. Уже через тиждень державне телебачення називало нашого героя Координатором Львівського Євромайдану, хоча це абсолютно не відповідало дійсності.

Тут зможете знайти більше цікавої інформації про Спринського zl.if.ua:

До речі, аналізуючи вищенаведені факти, і ті, що наразі потрібно опрацювати можемо зробити висновок – вказівка вливатись в різні протестні структури була з самих верхів Партії Регіонів, а факти агентури присутні у всіх областях в усіх без виключення протестних середовищах. В частині з них хамелеонам вдалось взяти верх в іншій вони ще намагаються добратись до центру прийняття рішень.

Ось таке ганебне явище на Львівщині, як псевдогромадськість, або заслані козачки, за підтримки деяких ЗМІ, які не знають, не розуміють чи не хочуть розуміти, прикриваючись громадськістю беруть участь у життєдіяльності нашої країни, та є основою 5-ї колони Кремля.
Щодо самої пані Сех, чесно кажучи не зрозуміло чому саме її кандидатуру була затверджено в.о. Президента, проте йому мабуть видніше, адже мета у нас зараз одна – дати відсіч азіатським «братам» та провести вибори Президента, а для цього потрібно щоб всі регіони йшли в унісон з Києвом, бо завтра їх може значно поменшати. Сама ж Сех заявила що залишить цю посаду одразу після виборів.

На останок відео з останнього пікету ЛОДА:

Дуже скоро ви дізнаєтесь хто і як маніпулює думкою громади, хто організовує пікети і антипікети посадовців та скільки це їм коштує, про Львівських ляльководів і не тільки і хто за ними стоїть.

Loading Facebook Comments ...

7 Comments

 1. Та всі про це в курсі. Зауважте, що ці ручні “автономи” не їдуть зі свободівцями на схід, захищати батьківщину. Їх не викрадають, не калічать, не вбивають! Всі ці круглови, панаси і іже с німі проплачена шваль, займаються дестабалізацією країни в теплому Львові на замовлення збанкрутілих Львівських регіоналів, щоб РТ і кісєльов мали, що москалям показувати!

  • а чому тоді такі герої сволотки прийшли під лода а не на схід поїхали ?
   чому вони розставляють палатки агітаційні , а не ддуть ці кошти на нацгвардію ?
   А ЯКЕ ВОНИ ПРАВО МАЮТЬ КРИЧАТИ – МАЙДАН ЗА СЕХ ?
   Вони спекулюють подіями в Україні , спекулюють ГЕРОЯМИ ,а самі втіхаря деребанили землі в тернополі під час майдану .
   а де ж їх михальчишин “революціонер” ?
   ХАСТАЛАВІСТА , ВО “сволото”
   кінець близько .

   • хах… А при чому тут свобода взагалі?
    Знаєш нагадує ситуацію:
    - ти чому жінку згвалтував?
    - ой, дивись пташка полетіла..
    Яка би та свобода не була, вона навіть близько не стояла біля ПР, чи комуноїдів. Я не сповідую погляди Свободи і ніколи за неї не голосував, але аналізуючи риторику путінських тролів розумію що чимось таки вони неугодні 5 колоні. Хіба в нас нема інших партій, хіба удари, батьківщини і ко кращі? Хіба Садовий у Львові не дерибанить землі чи мало вкрав на арені Львів? ХМ…. і далі Свобода, свобода, свобода…. Починаю задумуватись.

 2. Тут в мене питання виникл. Пам’ятається більшість з вищезгадуваних діячів різко негативно сприйняли призначення прокурора Гураля, а там ойойой якаий послужний список… І що? Забули? Чи може гроші не пахнуть?
  А отой мєнт за якого кажуть підписи підртбили? То типу шо, прикрили зад, шоб дальше розводити людей на львівщині???! Боже, в якій країні я живу… Нащо були всі ті жертви, каліцтва, стояння на морозі?

 3. Интересно подлетися и надоумить обычных людей которые с этим столкнулись,
  я курил сигарерты и кашлял… потом мне девушка начала говорить попробуй что то новое,
  я там читала куча всякого подмешана… и короче стукала стукала мне по голове , и я решил,
  взял обычную старую папиросу купил табак фильтр и потом эти папиросы порожняк, открыли мне удивительное,
  познание, куришь с удовольствием, курить перестало хотеться!!! Да и много чего прикольного, процес забивки,
  процес курения стал приятным! Да и теперь я курю не так много, короче ищите в поисковике купить папиросы порожняк,
  а табак и так в каждом супермаркете продается. Но все можно купить на ихнем сайте
  порожняк юа

Submit a comment