Відбувся перший етап “Львівської Дороги святого Якова”

In Архів

У переддень пам’яті святого апостола Якова, 15 травня, відбулося одноденне паломництво зі Львова до Городка. Це І етап «Львівської Дороги святого Якова – ViaRegia», яку вже промаркували аж до Шегині, щоб з’єднатися із Європейським Шляхом.

Маршрут розпочався о 8.00 год. від храму Івана Богослова, що у селі Зимна Вода.  Отець Богдан благословив паломників на добру дорогу. А завершився біля храму Благовіщення Пресвятої Богородиці в Городку.

DSC_0406

Організатором заходу виступило Братство святого апостола Якова у Львові. Таким чином, вони хочуть долучитися до європейських традицій і розвинути паломницьку дорогу, яка існує по цілому Європейському континенті.

Українська культурно-релігійна традиція займає помітне місце в культурній спадщині Європи. Протягом багатьох століть на українських теренах розвивалося християнство, продукуючи власні цінності. Тож важливим значенням в історичному відтворенню міжнародних маршрутів є релігійний туризм. Оскільки, він є одним із найперших видів туризму в світі, а першими туристами стали прочани. В силу своїх переконань паломники прагнули відвідати святі місця, познайомитися з іншими витоками релігії, помолитися, вирішити свої проблеми та ін. У зв’язку із зародженням і вкоріненням різних видів релігійного туризму, місця та об’єкти пов’язані з віросповіданнями та життєдіяльністю просвітителів стали світовими релігійними центрами, до яких прагнуть потрапити мільйони паломників з різних куточків світу.

DSC_0434

Прокладаючи цей Шлях, ініціатори мають собі за мету, щоб кожна людина могла не блукаючи дійти до гробу святого апостола Якова. Перший етап Львів-Городок – це 35 кілометрів живого, душевного спілкування та приємних відчуттів, які надихнуть на подальші пілігримки, аж до самого Сантьяго де Компостела.

IMG_9184

Наступні паломництва «Львівською Дорогою святого Якова – ViaRegia», що будуть відбуватись впродовж 2016 року заплановані на 12 червня, 24 липня та 28 серпня відповідно.

DSC_0427

BUEN CAMINO!

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment