Топ 5 ресурсів для програмування

In Рейтинги

Якщо ваш бізнес на початковій стадії, ви задіяна в інформаційному просторі людина, журналіст чи письменник, тоді ви хоч раз в житті стикалися з проблемою створення власного ресурсу для розповсюдження інформації. Щоб створити свій сайт, додаток, запустити свій власний стартап чи створити зручну платформу для публікацій, потрібні знання в програмуванні, або ж ресурси, які доведеться витратити на оплату роботи людям, в яких ці знання є.  Здається, розпочати власну справу – робота клопітка і затратна, і далеко не кожному по кишені, однак запевняємо вас, що є інший вихід, більш лояльний до вашого гаманця. “Post Майдан” підібрав для вас 5 унікальних інструментів, які допоможуть вам у створенні власного сайту, додатку чи будь-якого іншого інформаційного ресурсу, не вимагаючи при цьому знання мови програмування. (Знання щонайменше англійської, все ж знадобиться.

1.TildaPublishing.    

13987452_1850222571874451_6130738882771314112_o

Багатьом відома платформа, перш за все завдяки своїй простоті та зручності у використанні, що дозволяє розібратися у ній навіть дитині. За допомогою цього ресурсу ви можете створити власний сайт, чи сторінку, в залежності від вашої потреби. Цілком підходить для створення презентацій, незамінна у розповіді довгих історій, з різними анімаційними ефектами, у публікації лонгрідів та різноманітних інтерв’ю. Величезним попитом користується у блогінговій сфері. До того ж, сайт обладнаний російською та англійською мовою оформлення, то ж проблем з ним не повинно виникати взагалі.

Базова платформа на цьому ресурсі дозволяє робити різноманітні маніпуляції з потрібною вам інформацією, але якщо є бажання використати Тильду на всі 100%, тоді потрібно потурбуватися про придбання місячного або річного абонементу, який відкриє нові можливості в створенні вашого інформаційного майданчика. Ціни на абонементи не такі вже й кусючі, а для ознайомлення, завжди можна взяти пробний місячний пакет з розширеними можливостями Тильди.

Ознайомитися з сайтом можна за посиланням: https://tilda.cc/?lang=en

2.  Cloud-Press

13975310_1850222621874446_1344711571634910715_o

На відміну від Тильди, ресурс дозволяє створити повністю автономний, робочий сайт, оболонка ж його, тобто панель адміністрування, буде знаходитися безпосередньо в Cloud-Press. Завдяки розробникам, які додали українську мову у свій додаток, тепер кожен українець має можливість створити власний сайт, так, витративши на це досить таки багато часу, та все ж безплатно, а в окремих випадках, сааме створення сайту може зайняти всього-на-всього один день.
У своєму арсеналі, Cloud-Press має  потужну складову для кастомізації вашого ресурсу, навіть на безплатній версії якого, є сила-силенна інструментів у вигляді плиток, що дозволяють погратися із зовнішнім виглядом сайту та надати йому індивідуальної форми, а готові заготовки допоможуть вам створити необхідний ресурс за лічені години.
Це саме той випадок, коли на все краще глянути власними очима, а це ви зможете зробити за посиланням: http://www.cloud-press.net/

3. Pixate

13962816_1850222681874440_5259438943638116844_o

Pixate спеціалізується на швидкому створенні додатків для мобільних систем. Мабуть тому він поширений на всіх цих платформах, а створити прототип самого додатку ви можете безпосередбно зі свого гаджету, звісно, якщо десь недалеко є старший брат на WindowsчиIOS.

Найбільш підійде людям, які займаються не прямою розробкою додатків, а скоріше їх презентацією. Тобто, швидким викладанням своїх ідей перед публікою, демонструючи це все на практиці, завдяки Pixate.
На жаль, весь інтерфейс системи на англійській мові, тому людям без вільного володіння мовою буде важко розібратися в термінології, яка з’являється при його оформленні, додаванні анімацій та різних ефектів.
Ознайомитися з сайтом можна за посиланням: http://www.pixate.com/

4. Febwflow 3DTransforms

13958059_1850222731874435_6526078752566466087_o
Який же ж сайт без ефектів та анімацій. Для вашої уваги – єдине виключення в цьому топі, ресурс, що навіть не повністю з’явився на ринку. Зараз триває його відкрите бета-тестування, однак це зовсім не стане на заваді при творенні анімацій для вашого сайту. Спеціалізація даного інструменту в тому, що він додає розширені 3-д ефекти на сторінки вашого ресурсу, в той час як більшість подібних функцій є платними, ці ж анімаційні моделі знаходяться у відкритому доступі. Однак слід пам’ятати, що безплатний сир тільки в мишоловці, так звані “найкращі” 3-д ефекти, все ж мають свою цінову політику і щоб придбати їхній пакет потрібно викласти певну суму, яка таки обійдеться дешевше, ніж послуги програміста чи навіть кількох.
Простота полягає у наборах ефектів, які ви можете переглядати навіть через свій смартфон і завдяки платіжній системі від Google – їх придбати, або ж скачати у вільному доступі. Але, щоб застосувати ефект потрібно сісти за пристрій з трохи більшою обчислювальною пам’яттю. З мінусів – тільки вже раніше згадана англійська мова, знання якої необхідне для повноцінного користування послугами Febwflow 3DTransforms.
Ознайомитися з сайтом можна за посиланням: http://3d-transforms.webflow.com/#intro

5.  Bubble

13920524_1850222768541098_3704383045263417895_o
Найбільш популярний і відомий у цьому топі ресурс, що, напевне, слугує показником його високої якості та зручності. Cайт для лінивих користувачів, які не хочуть витрачати тонну годин і грошей на створення власної web-сторінки, а за одну ніч сісти і створити на швидку руку сайт, який, до того ж, ще й працюватиме справно.
Bubble може похвалитися кастомізацією тексту, відео, картинок, фото, зображення, іконок, навіть є вибір кольору шрифтів і прозорості окремих елементів. Такий набір умінь для ресурсу який створює сайт за 5 хвилин таки викликає захоплення. До того ж, він повністю безплатний. Збір коштів буде братися тільки тоді, коли наплив відвідувачів стане досить великий, а сам ресурс почне приносити власнику стабільний дохід.
Відкрийте для себе це чудо програмування за посиланням: https://bubble.is/

Стає очевидним, що в епоху пікового розвитку онлайн мережі, не потрібно залучати спеціалістів, щоб до цієї мережі під’єднатися та отримувати користь, ба навіть прибуток. Далекі від програмування люди, тепер можуть створити сайт, для демонстрації чи надання власних послуг. Творення історій та інформаційних матеріалів тепер не буде обмежуватися певними новинними сайтами. Кожен може розказати, що бажає, більше того, зробити це красиво і напрочуд легко. Сфера бізнесу також суттєво спростилася і хто-зна, чи буде робота програмістів аж такою затребуваною в майбутньому.

Любомир Федоришин 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment