“Ми живемо у прекрасний час великих можливостей! Мої плани – використовувати їх наповну, а як саме – питання часу”- Єлизавета Михайленко

In Інтерв'ю

В руках ти тримаєш такий омріяний квиток. В аеропорт приїжджаєш за 2 години, отож, матимеш час забігти у Duty free. Ти дзвониш друзям та сім`ї, обіцяєш, що будеш не забувати писати смс. Ти береш велику валізу та поспішаєш зайняти чергу на реєстрації. Ти сідаєш в літак та летиш на зустріч своїм мріям та сподіванням. В новій країні ти з перших кроків ловиш кожний погляд іноземця та кожну усмішку привітного персоналу в готелі. Можливо з усмішок і починається етап твого нового життя…біля моря.

 Михайленко Єлизавета одного разу ризикнула поїхати на зустріч своїй мрії та не помилилась. Вона знайшла свій дій, нових друзів та почала будувати кар`єру у готельно-ресторанній індустрії. Вона знає, як це бути щасливою біля моря.

14333221_1753661611540531_9161158930155971572_n

 Ти багато подорожуєш. Розкажи де була, що бачила?

Подорожей багато не буває. Мої пригоди починалися з маленьких містечок в Україні, не виключаючи спогади й про Крим, де пощастило бувати дуже часто і активно. Потім перша путівка до Червоного моря, піраміди Хеопса та перші враження від типових курортів Єгипту. Згодом, Туреччина, Чорногорія. Знайомство з Європою: Чехія, Польща, Німеччина, а також з європейськими ,на сьогодні, балтійськими країнами – Латвія, Литва. Перше знайомство з Азією – Таїланд, що окрім екзотичної природи, вразив ментальністю людей. Тайці не знають злості, похмурого виразу обличчя. На погрози чи підвищений тон іноземців  реагують щирим подивом на обличчі! Потім працювала півроку у Греції, сьогодні ж – третій місяць в Іспанії.

14333643_1753661471540545_1841376153959893953_n

Розкажи про ресторанні комплекси у яких працювала починаючи з Києва. Адже, мені відомо, що ти отримувала досвід роботи у розкішних ресторанах та готелях класу “люкс”.

 Як відомо, у закладах класу “люкс” працюють справжні професіонали і мені хотілось вчитись у кращих. У ресторанах такого сегменту дуже складний відбір персоналу. Ти повинен бути справжнім професіоналом, адже до закладу приходять поважні гості. У Києві я працювала у ресторані Guramma. Це ресторан для гурманів і справжніх знавців азіатської кухні. Заклад входить у п’ятірку найпрестижніших ресторанів Києва. У Guramma я працювала на посаді hostess. Далі, я почала працювати, знову ж таки, hostess у французькому ресторані Tres Francias . Згодом, я поїхала до Греції і мене запросили працювати у ресторан високої кухні Artemis main restaurant. Також, у Греції я отримала досвід роботи офіціантом у закладі Sea you Up. Наразі, здійснилась моя мрія і я в Іспанії.

14225339_1753661554873870_5534510444483414863_n

Ти працювала в готельно-ресторанній індустрії в Україні і за кордоном. Розкажи, яка різниця роботи між ними?

 Різниця може бути колосальною незалежно від країни. Коли працювала в 5 зірковому готелі в Греції, спілкувалася з такими ж студентами, що працювали разом зі мною в готелі Sani Resort, але на іншій посаді. Їхні відгуки відрізнялися від моїх власних, тому, все це відносно. В Україні працювала у закладі, де вимоги до персоналу майже не відрізнялися: надавати якісні послуги з максимальним професіоналізмом, і звичайно, не забувати про деталі.

Чи можливо побудувати успішну кар’єру за кордоном?

Успішну кар’єру можна побудувати будь-де. Залежно від країни будуть різні обставини, які безпосередньо впливають на той самий успіх

На твою думку, що нам потрібно змінити, аби хоча б в готельно -ресторанному бізнесі вийти на європейський рівень?

Сервіс в Україні зараз набирає оборотів, це круто, тільки за останній рік було розроблено більше 100 нових проектів у ресторанній сфері, криза, як не дивно дало поштовх на відкриття бюджетних, але ідейних закладів. Трішки зазирнувши в реальність даної сфери закордоном, виникає бажання, перш за все, нарешті переглянути питання персоналу, заробітної плати, мотивації робітників та їхню освіту. Вибачте, розмовляю 4 мовами, маю досвід і вищу освіту: йду працювати в Хілтон за три тисячі гривень на місяць ? Розкажіть це Періс Хілтон, що зарплата адміністратора готелю в місяць – рівно один підбор з її пари чобіт по вартості. Дуже мотивує кланятися 12 годин поспіль поважним гостям ?  

14183935_1753661464873879_5540203916038301283_n

Що тобі найбільше сподобалось у роботі за кордоном?

 Зараз я працюю адміністратором на рецепції у маленькому готелі на березі Середземного моря, де спілкуюся з іспанцями, британцями, американцями, бельгійцями, французами і тд. Найбільше мені подобається те, що я відчуваю себе комфортно за таких обставини, ось що насправді важливо.

Розкажи про свої плани на майбутнє?

Ми живемо у прекрасний час великих можливостей! Мої плани – використовувати їх наповну, а як саме – питання часу. Можливо повернувся в Іспанію за посмішками та дипломом Магістра, можливо відірвуся від континенту до берегів омріяної Америки, але ніколи не знаєш, що буде завтра.

 Що тебе надихає?

 Надихає мамина посмішка, вона ж і мотивує; подорожі надихають, звичайно, саме тому, я більш менш у потрібній сфері, щоб задовольняти свої інтереси.

 

Дарія Будниченко

Фото: з особистого архіву Єлизавети Михайленко 

 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment