Для тих, хто хоче працювати не 12 годин в день, а головою, або як заробляти в Інтернеті

In Корисне

Ситуація з роботою та працевлаштуванням зараз у нашій країні не найкраща. Особливо страждають від цього студенти: одним набридло вже роздавати листівки на вулиці, інші шукають чогось незвично, а треті взагалі ніякого вибору не мають, адже вчаться з ранку до ночі. Трохи покращити своє матеріальне положення і навчитися чомусь новому простіше тим, у кого є комп’ютер і декілька годин вільного часу в день. А це у нас час майже всі студенти. На ваш розгляд ТОП найпопулярніших у світі видів зайнятості, на яких можна заробити не виходячи з дому.

14344191_1776839735922196_3445716823484087076_n

1. Адміністратор.
Ця діяльність переросла в справжню професію XXI століття. Послугами адміністраторів користуються не лише «пабліки» в соцмережах, але й доволі чималі компанії, які потребують поширювати та популяризувати свій товар на широкий загал.
В обов’язки такого адміністратора входять: вміння створювати, оформлювати, просувати спільноти та сторінки в мережі, безкоштовно привертати уваги користувачів, вміння гарно писати та знаходити цікаві публікації для спільноти цим самим привертаючи уваги цільової аудиторії.
Плюси: легко навчитися, не потребує вищої освіти,  вільний графік, який ви самі коригуєте, немає прив’язаності до певного місця, можливість працювати з будь-якого точки світу.
    Мінуси: ваш дохід обмежений часом, так як ви продаєте свою особисту працю.
2. Соціальні мережі
А от ті, хто вже прославився в мережі, маючи цікаву спільному Вконтакті чи тисячі підписників в Інстаграм завдяки гарним фотографіям, можуть спробувати заробляти на рекламі або веденням партнерських стосунків із собі подібними.
Адміни тематичних спільнот типу “Психологія відносини”, “Лайфхак”, “Будь бездоганною”, “Ідеї для творчості”, де кількість потенційних читачів перевищує 500 000 щомісяця в середньому заробляють від 1 000 до 3 000$. Як це їм вдається? Дуже просто.
За рахунок публікації в групах пізнавально-розважальної інформації по темі, редактори кожен день залучають десятки і сотні тисяч підписників. Послугами таких успішних адмінів зацікавлені інші адміни, які тільки почали розкручувати свій проект. Запис рекламного характеру в групах, де є потужний арсенал прихильників в середньому коштує близько 150 гривень в день. Якщо 3 реклами в день, то це  450 гривень. Множимо на 20 робочих днів і отримуємо 9 000. І це тільки одна спільнота, а їх ви можете створювати скільки захочете.
Плюси: цікава, хоч і інтелектуальна праця, не потребує проводити весь час в офісі.
Мінуси: аби спільнота приносила заробіток потрібен тільки методичний і професійних підхід, абияк створена група не буде привертати увагу.
Окрім сторонньої реклами можна «робити гроші», публікуючи в своїх спільнотах посилання на різні партнерські товари.
Принцип цього бізнесу полягає в тому, що є багато компаній, готових віддати вам відсоток з кожного продажу. Це і інтернет-магазини, і продавці товарів з Китаю, і інфобізнесмени.
Що для цього потрібно:
- зареєструватися на спеціальних сайтах-каталогах;
- отримати посилання на товари, які треба рекламувати;
- розмістити їх у себе на сторінці чи на сторінці свого пабліку.
Коли за вашим посиланням хтось переходить купує товар, вам нараховуються відсоток з продажу.
Плюси: не потрібно вміти створювати сайти, взагалі не потрібні технічні навички, досить зареєструвати акаунт у соціальних мережах і створити там сторінки, не треба самому купувати товар.
Мінуси: не підходить людям, які не вміють розкручувати свої сторінки/блоги/спільноти.

14333600_1776839732588863_1175129107130988268_n

3. Мережевий маркетинг.

Люди, які часто користуються соціальними мережами точно не раз бачили записи чи коментарі з наступним текстом «Набридло виживати на зарплату? Напиши мені і я навчу тебе, як заробляти нічого не роблячи» або «На новий мерседес я заробила за 2 місяці, сидячи в декретній відпустці».

Більшість просто гортає сторінку далі, твердо переконані в тому, що все обман і такого неможливо, а от особливо допитливі все ж таки «клікнуть» на на акуаунт пана чи пані із заманливою пропозицією. 99 зі 100% таких пропозицій потребують якихось вкладень, оформлень документів, довжелезні договори. В результаті можна і гроші втратити, і нервові клітини, а про якийсь заробіток і мови не може бути. Але якщо потрапити на дійсно чесну пропозицію, маючи при цьому трохи терпіння і вільного часу, а також володіючи майстерністю переконувати, то мережевий маркетинг для Вас. Головне лише показати своєму «наставнику», що готові до співпраці і він вже подумки буде перераховувати грошенята, які може заробити. А зараз про все по порядку зрозумілими словами і доступними схемами.

Мережевий маркетинг або MLM – це маркетингова концепція, що припускає створення мережевої (багаторівневої) організації, покликаної просувати товари та послуги від виробника до споживача, використовуючи прямий контакт людини з людиною. В MLMкожен зацікавлений в тому, аби його підопічний продав якомога більше товару і привів в організацію якнайбільше людей. І так до безкінечності. В результаті найстаранніші і найактивніші з часом виходять на «пасивний заробіток», тобто отримують гроші від того, що їх підопічні просунули на ринку відповідні товари та послуги.

Але найголовніше запам’ятайте, в мережевому маркетингу не продають продукт, а будують мережу з людей, які хочуть також заробляти гроші, продукт йде сам собою.

Плюси: не потребує капіталовкладення, безкоштовне навчання мережевому маркетингу, можливість самостійно обирати та контролювати темп роботи та стратегію розвитку, постійне спілкування з людьми, відсутність тиску зі сторони керівництва та загрози звільнення.

Мінуси: можливість потрапити на шахраїв, необхідність періодично купувати товари компанії, високі ціни на продукцію, негативне ставлення більшості людей до мережевого маркетингу, висока конкуренція (оскільки зараз дуже популярна така робота).

14322249_1776839739255529_4633437311515733093_n

4. Відеоблогер

Часи, коли потенційні продюсери чи люди з багатою фантазією та ідеями повинні оббивати пороги кіностудій і телеканалів в надії, що Боги з Олімпу «фабрики мрій» ось-ось звернуть уваги на їх ідеї і можливо навіть запропонують спільний проект пішли в забуття. Сьогодні, щоб прославитися досить зареєструватися на YouTube іс завести свій канал. Це простіше, аніж, до прикладу, вести свою програму чи шоу на телебаченні, будучи затиснутими в рамки формати телестудії чи каналу. Ніяких обмежень, жодної забороненої теми, ніяких злісних продюсерів, які трясуться над рейтингами. Зіркою може стати кожен.
Вмієш готувати страви високої кухні чи вправно жонглювати? Бери камеру і знімай. Твоїм талантом гарно співати захоплюються всі і ти мариш славою? Бери камеру і знімай. Хочеш поділитися враженнями про новий крутий смартфон? Бери камеру і знімай. Для цього лише потрібно:
- мати багато фантазію, безліч творчих та креативних ідей для відео, які були б цікаві людям;
- зареєструватися на YouTube;
- підключитися до партнерської програми AIR (http://www.air.io);
- увімкнути скарбничку в налаштуваннях;
-  завантажити відео;
- спостерігати, як гроші поступово проходять на рахунок.
Хто взагалі сказав, що відеоблогерів буває багато? Не слухай нікого, камеру в руки і вперед!
Плюси: можливість заробляти гроші розважаючись.
Мінуси: монтування відео займає багато часу, не підходить для людей, які бояться показати себе на камеру.

Окрім вищезгаданих є ще багато  способів, як примножити свій заробіток, сидячи за комп’ютером. Ось деякі з них:

https://freelance.ua/ – найпопулярніша уркаїнська фріланс-біржа.

https://www.upwork.com/ – одна з провідних бірж закордонного фрілансу. Пропозиції в області веб-дизайну, перекладів та ін. Надає оплату тільки за результат.

http://www.freelancerbay.com/ – перспективний сервіс для фрілансерів. Замовлень досить за різними напрямками – копірайтинг, переклади, дизайн, програмування, просування сайтів.

http://vsesdal.com/ – допомагайте студентам і отримуйте гроші.

https://www.dreamstime.com/ – фотобанк.

 

Алла Гунченко

Loading Facebook Comments ...

1 Comment

 1. Мы платим за лайки! – Оплата ежедневно!

  Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество.

  Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и получить за это деньги.

  Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за 1 поставленный лайк,

  Вам достаточно просто зарегистрироваться на нашем сервисе.

  Ознакомьтесь с правилами и условиями на нашем блоге: > https://optimdoxod.blogspot.com/ <

  Вывод заработанных средств ежедневно в течении нескольких минут.

Submit a comment