Не будьмо байдужими!

In Архів

Цими днями відбувся захід покликаний змінити наше бажання не бачити видимих речей. Переможниця конкурсу Міс Львів 2014, найкрасивіша львів’янка Андріана Хасаншін, молодий науковець, учасник Євромайдану – Тарас Крет та Василь Молдован – координатор Львівського Євромайдану ініціювали початок акції покликаної змінити наше ставлення до дітей сиріт.

Сьогодні– це час змін та подвигів, героїзму та звитяги, але скільки ще залишається байдужості та нашого не бажання бачити видимі речі. Можливо ця байдужість та недалекоглядність породили режим, перемога над яким коштувала Україні сотні загиблих і тисячі поранених. Кожен з нас міг не допустити до цього, але в більшості випадків нами керувала байдужість до ближнього, до самого себе. Цими днями відбувся захід покликаний змінити наше бажання не бачити видимих речей. Переможниця конкурсу Міс Львів 2014, найкрасивіша львів’янка Андріана Хасаншін, молодий науковець, учасник Євромайдану – Тарас Крет та Василь Молдован – координатор Львівського Євромайдану ініціювали початок акції покликаної змінити наше ставлення до дітей сиріт.

Ми хочемо дати відповідь на питання: чи можливо, щоб у нашому місті не було сиротинці, щоб кожен маленький львів’янин мав маму і тата, – зазначає Тарас Крет . – Відповідь на це питання не легко знайти і це лише початок, довгого шляху.

Першим закладом, який відвідали молоді люди, став Будинок дитини № 1 у місті Львові. Місті, яке є прикладом для решти України своїми культурними традиціями, має показати і свою не байдужість, щодо сиріт, — розповідає Андріана Хасаншін, — існування будинків дитини чи інтернатів є нонсенсом в наш час. Нам треба пропагувати, щоб у місті де проживає близько мільйона людей не залишилося сиріт. Кожна дитина має мати батьків!

- Мусимо розуміти, що ці діти в майбутньому повинні стати повноцінними членами нашого суспільства, тому ми повинні зробити все аби вони вже змалку відчували опіку і турботу, щоб ставши дорослими вони віддячили тим самим і працювали на благо і розвиток нашої України – додає Василь Молдован.

Побажаємо успіхів та розвитку цій чудовій ініціативі молодих людей!!!

 

Loading Facebook Comments ...

1 Comment

Submit a comment