24-й Форум видавців у Львові

In Репортажі

    Стартував 24-й Форум видавців у Львові, який проходитиме з 13 по 17 вересня, одна із найголовніших культурних подій в Україні.  У львівському Палаці Мистецтв  та в понад 40 локаціях міста відбуватимуться події, як пов’язані з літературою та мистецтвом.

«Фокусна тема 24-го форуму – Точка творення.  Форум видавців у Львові від самого початку був місцем, де творилося щось нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності й сени.

21733077_1711615625812966_744698215_n

 

Форум видавців у Львові: точка творення – це:

  • 24-ий Національний книжковий ярмарок
  • 12-ий Міжнародний літературний фестиваль
  • 23-ій Конкурс і церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму»
  • 8-ий Всеукраїнський бібліотечний форум
  • 6-а Благодійна акція  «Третій вік: задоволення від читання»

 

Найбільший книжковий і літературний захід Форум видавців 2017 у Львові вже відчинив двері для своїх відвідувачів, отож щоб увага не розсіювалася, виділимо декілька книг на які варто звернути свою увагу.

21733166_1711612345813294_370795356_n

Джон Конґер “Мистецтво переконування” (серія “Класика Harvard Business Review”)

Як представити свою ідею чи позицію іншим, щоб її зрозуміли та прийняли? На чому будується ефективна презентація і як до неї підготуватися? У книжці “Мистецтво переконування” Джей Конґер розкриває чотири основні компоненти цього мистецтва й навчає правильно їх застосовувати. На прикладі цікавих бізнес-історій автор показує, що переконування — це процес пізнання та обговорення важливих питань разом із колегами, який допомагає дійти до спільного та ефективного досягнення мети.

21745188_1711612352479960_54584915_o

Сергій Жадан “Інтернат” (Meridian Czernowitz, 2017)

Один з найвідоміших українських письменників привезе до Львова новий роман “Інтернат”. Продажі книги Сергія Жадана “Інтернат” стартували ще наприкінці серпня і її вже можна знайти в “Книгарні Є”. Однак офіційна презентація відбувається в рамках Форуму. В книзі йдеться про війну, про яку не заведено говорити. Про історію тих людей, які опинилися на лінії розмежування, між життям та смертю, між миром та війною. І найменше, що вони хочуть знати, це звідки стріляють.

21763615_1711612349146627_579090796_n
Джордж Орвелл “Данина Каталонії” (Видавництво Жупанського, 2017)

Антиутопії Орвелла стали класикою. Минулого року на Форумі було презентовану один із найвідоміших творів письменника “1984″, також українською можна почитати і “Колгосп тварин”. “Данина Каталонії” – це не вигадка, не художня річ і навіть не художній репортаж, якими до “воєнної” класики увійшли, наприклад, Хемінгуей, Ремарк чи Екзюпері. Це спогади самого Орвелла про його участь у громадянській війні в Іспанії, а також міркування над тим, як завершується будь-яка революція.

Олеся Фокша

 

Loading Facebook Comments ...

2 Comments

  1. Частотный привод FR-A140E-37K отличается от частотного преобразователя VLT 2800 номинальной мощностью преобразователя, частотой pwm, логикой работы схемы автодиагностики ошибок частотника, а также главным образом присутствием различных внутренних вспомогательных возможностей, доступных для легкой настройки и выполнения специализированных задач и практически полностью заменяющих собой щит управления для выполнения автоматизированной работы силового оборудования без использования дополнительных внешних элементов таких как контроллеры, панели оператора, промышленные компьютеры. Эти факторы играют решающую роль при выборе частотного преобразователя под конкретное применение.

    Тестирование причин неисправностей и последующий качественный ремонт на современном оборудовании частотных приводов, которые произведены фирмами Данфосс, дельта, веспер и другими мировыми брендами. Замена IGBT transistors, представляющих из себя наиболее важные части во всем устройстве преобразовательной техники. Отличие транзистора IGBT от IGBT module заключается в том, что модуль может содержать один или более IGBT транзисторов, иногда включенных параллельно по схеме пары Дарлингтона для увеличения коммутируемой мощности, а также в некоторых случаях схему контроля. IGBT – биполярный транзистор с изолированным затвором, представляет собой мощный полупроводниковый прибор обычно используемый как электронный ключ для средних и высоких напряжений. Благодаря совмещению преимуществ биполярного транзистора и полевого транзистора достигается большая мощность коммутации и малая необходимая мощность для открытия, так как управление осуществляется не током, а полем, что приводит к очень высокой эффективности этих компонетов. Чтобы узнать подробности переходите по ссылке – Ремонт частотного преобразователя Delta VFD007E23P

Submit a comment