Мадридський «Атлетико» – чемпіон Іспанії

In Архів

Каталонська «Барселона» та мадридський «Атлетико» в очній зустрічі на «Камп Ноу» визначали між собою не лише сильнішого, а й кому дістануться золоті медалі за підсумками усього чемпіонату.

За всю історію іспанського футболу пальців однієї руки вистачить, аби перечислити ту кількість разів, коли чемпіонська гонка тривала до останнього туру. На щастя, для багатьох любителів «Прімери» подібний сценарій розгорнувся і цього сезону. Каталонська «Барселона» та мадридський «Атлетико» в очній зустрічі на «Камп Ноу» визначали між собою не лише сильнішого, а й кому дістануться золоті медалі за підсумками усього чемпіонату.

Для гостей поєдинок розпочався вкрай важко. Уже до середини першого тайму столичній команді довелось провести дві невимушені заміни. Кращий бомбардир «Атлетико» – Дієго Коста, а слідом за ним Арда Туран зі сльозами на очах покидали межі футбольного поля. Відсутність лідерів неабияк вплинула на подальший розвиток подій. «Барселона» повністю захопила ініціативу і на 33-ій хвилині повела в рахунку. Фантастичний за своєю траєкторією м’яч вдалось забити Алексісу Санчесу, який змусив підвестись із стільців 90-тисячну армію уболівальників, котрі до завершення тайму точно шаленіли від побаченого.

Чим годує своїх футболістів головний наставник «Атлетико» – Дієго Сімеоне, побоюсь сказати, однак як би там не було, але після перерви мадридці, немов окрилені побігли зрівнювати рахунок. Багато часу їм для цього не знадобилось. Уже в дебюті другої половини матчу ще один Дієго, але цього разу Годін вистрибнув вище усіх в штрафному майданчику суперника і зумів головою переправити снаряд у ніким неприкритий кут воріт Хосе Пінто. 1-1 і вже цей рахунок був на руку гостям.

Після пропущеного гола у господарів було ще дуже багато часу, аби все ж здобути перемогу в цьому протистоянні, однак як не крути, фортуна раз по раз відверталась від Ліонеля Мессі та компанії. До фінального свистка результат матчу так і не змінився, що в свою чергу дозволило мадридському «Атлетико» в десяте у своїй історії стати чемпіоном Іспанії.