Кубок Німеччини їде у Мюнхен

In Архів

Нинішній сезон у порівнянні з попереднім аж ніяк не можна назвати успішним для німецьких команд в єврокубках. Минулорічні фіналісти Ліги Чемпіонів дортмундська «Борусія» та мюнхенська «Баварія» цього разу не зуміли повторити свого успіху 12-місячної давності. Натомість обидва суперника зустрілись в Берліні у менш вагомому фіналі в кубку Німеччини.

Ще до початку стартового свистка букмекери побоювались віддати комусь очевидну перевагу. Воно і не дивно, адже протягом 90 хвилин гра між цими суперниками швидше нагадувала гойдалку, аніж домінування однієї команди над іншою. Перша половина зустрічі фактично пройшла без гольових моментів. Три удари в рамку воріт за 45 зіграних хвилин це аж ніяк не показник для таких топових команд. Значно динамічніше футболісти почали діяти тільки після відпочинку. Безперечно це не могло потішити уболівальників, котрі повністю заповнили «Олімпійський» стадіон в столиці Німеччини. Одній половині з них, а точніше мюнхенцям стало непереливки в середині другого тайму, коли у доволі спірному епізоді головний арбітр матчу Флоріан Маєр на їх щастя, не зафіксував чистий гол Матса Хумельса. Як би там не було, а матч продовжився і в основний час закінчився нульовою нічиєю.

З аналогічним рахунком команди розійшлись після першого екстра-тайму, а на другий сил більше залишилось у «Баварії», якій вдалось дотиснути супротивника та здобути перемогу. Спершу Арєн Роббен скористався незлагодженістю в діях захисту «Борусії», а перед самим фінальним свистком рахунок в матчі подвоїв Томас Мюллер. Отож, 0-2 і кубок їде у Мюнхен.