Допомога сиротам, як запорука формування нової країни

In Архів

«Стереотипно люди вважають, що для допомоги іншому треба дуже багато: багато грошей, багато часу, багато зусиль – розповідає ініціатор акції Тарас Крет, – насправді це не завжди так, адже інколи достатньо лише уваги, усмішки, хорошої розмови, щоб зробити когось щасливим».

«Насправді, так і є, – додає міс Львова Андріана Хасаншін, адже наша небайдужість часом може більше ніж гроші. Людина може мати багато грошей, гарну машину, квартиру, кожної неділі ходити до церкви і за своє життя не допомогти нікому, не зробити, хоч на мить когось щасливим. Безумовно, гроші відіграють велику роль, коли потрібно провести дорогу операцію чи купити ліки, – продовжує Андріана, – але у багатьох випадках через нашу байдужість ці хворі не можуть знайти потрібної суми на лікування».

Меседж, який подає молодь Львова показує, що для побудови нової держави, потрібно просто не бути байдужим. Організатори  акції доброчинності насправді є небайдужими до проблем інших, вони декларують свою позицію та заохочують до неї інших!

 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment