«Путіну потрібен не Крим,  не шматочок Донецької чи Луганської області, його ціль – Україна», –  Андрій Парубій.

In Архів

В ніч з 3 на 4 липня на східних теренах України  терористи знову здійснили спробу  атакувати та обстріляти позиції підрозділів сил АТО. За словами Секретаря Ради національної безпеки та оборони Андрія Парубія , з мінометів вони обстріляли аеродроми Луганська і Краматорська. Українські військові швидко відреагували на цей обстріл.

“Станом на сьогодні органами державної влади України контролюються 23 райони з 36 в зоні проведення АТО. Зокрема, в Донецькій області понад дві третини – 13 з 18 районів, в Луганській більше половини – 10 з 18 районів”, – повідомив Парубій.

На кордоні між Україною та Росією і далі дуже напружена ситуація. Андрій Парубій активно наполягає на демаркації україно-російського кордону, адже за його словами в деяких місцях  цей, так званий кордон,  лише умовна лінія. Він пропонує, щоб кордон облаштували  серйозними інженерними спорудами.

“Президент поставив чітке завдання перед Збройними Силами, перед прикордонниками -  максимально швидко взяти під контроль весь кордон. Ідеться не  тільки про лінію доріг, де стоять блокпости , а про створення такої широкої буферної зони, яка має пройти вздовж всього кордону».

За словами Парубія, в Україні зберігається можливість введення широкомасштабного  воєнного стану.

Нагадаємо, минулої ночі проросійські  терористи обстріляли з важкої техніки два  блокпости українських військових на Донбасі, втрат серед українців немає.
Також повідомлялось, що на цей час зафіксовано: на території Луганської області знаходяться 20 танків і 122 одиниці бронетехніки, які туди потрапили з боку Росії.

«Вважаю,  дуже правильним було рішення Президента РНБО про те, щоб відновити активну фазу АТО і для того, щоб ми змогли говорити з ними чітко тією ж мовою, яку вони розуміють  і яка єдина, по відношенню до них, дає видимий ефект», – наголосив Парубій.

 Уляна Янковенко

фото:УНІАН

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment