Зарубіжні газети невтомно висвітлюють думки стосовно України

In Архів

Польська газета Rzeczpospolita впевнена, що Польща може допомогти Україні в конфлікті з Росією, для того щоб сісти за реальний стіл переговорів потрібний конкретний удар з боку однієї із країн. Вони запевняють, що тільки після цього знайдеться вирішення проблеми.

В інтересах Польщі, щоб саме цей удар нанесла Україна. Вони вважають, що українській армії не вистачає досвіду протистояння малим партизанських групам,  накопичених під час місій  військового контингенту в Афганістані та Іраку,але цей  досвід має польське військо. Польське видання стверджує ,що Києву для перемоги не потрібне постачання новітньою зброї,адже її в Україні достатньо. Вони пояснюють, Україна воює не з російським військом, а швидше із партизанськими угрупуваннями. Польща готова надати досвідчених офіцерів, які за гарну плату погодяться приїхати до України та надати допомоги в тій сфері в якій на їх думку Україна не компетентна, а саме застосування партизанського методу.

Україна потребує саме таку допомогу. Адже в свій час так американці допомогли Хорватії  під час війни із Сербією. Тому не потрібно бажати Україні, щоб мир наступив відразу,але побажати потрібно швидкої перемоги та припинення кровопролиття, – пише Rzeczpospolita.

Не стрималась і британська газета Economist від висвітлення своїх думок , щодо війни в Україні. Вони впевнені, що із суто військової точки зору Києв, має всі шанси для перемоги, але на це потрібен час. І виникає питання настільки Володимир Путін хоче вгрузитися  в український конфлікт. Російські урядовці стверджують, що президент РФ застосовує такі ж самі методи, що й американці: спочатку треба зрежисувати протести, а потім, якщо вони не матимуть успіху, застосувати військову силу,” – пише Economist.

Після припинення мирного договору який терористи й так не дотримувались Путін не буде робити пряме вторгнення на територію України. Але його політика буде заключатися в нелегальне постачання зброї, і засилання добровольців для участі у бойових загонах, які спонсорують так звані патріотичні організації чи олігархи,  пропаганду з боку державних ЗМІ, і захмарні ціни на газ, та  політичні репресії в самій Росії.

Economist вважає, що концепцію війни на сході України розробив радник Путіна Владислав Сурков

Анна Солом’яна

 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment