Криза охопила не тільки Україну, але і Європу

In Архів

Видання Business Times Singapore пише, що Євросоюз переживає дуже складні часи. Їх головною задачею є допомога Україні подолати цей складний період та допомогти встати із колін і нарешті почати рухатися до кращого життя.

Війна, яка зараз триває на Сході України не лише стосується Росії, але і ЄС та США. Її результат буде гарантом безпеки між регіонами та країнами на багато років вперед.

Оглядач Йорген Моллер стверджує, що вразі перемоги України, Європа позбудеться певних політичних обмежень, які з’явились наприкінці Холодної війни.

Якщо ж ні – Європі доведеться вирішувати декілька проблем, що потребуватиме чіткого політичного плану та загальної підтримки громадськості.

Але чи можлива перемога з таким слабким забезпеченням української армії?

Нещодавно президент України Петро Порошенко призначив нових очільників збройних сил – з метою реформування армії, розваленої неадекватним фінансуванням та корупцією протягом 23 років української незалежності.

Але експерти зважають на те, що навіть після змін,  з боку української армії буде велика кількість втрат. Це зумовлено недоліками в плануванні.

Генерал-полковник у відставці Ігор Смєшко постійно наголошує на тому, що такі значні втрати з боку військових через те, що ми відправляємо туди молодих хлопців без будь якої підтримки та жодного плану дій.

Іноземні ЗМІ постійно висвітлюють інформацію про те, що українську армію забезпечують прості українці з власних коштів, а від влади немає ніякої підтримки. Люди власноруч закуповують їжу, бронежилети, медикаменти та інші потрібні речі для солдат. Такі заяви мали би бути великою ганьбою для влади України. Адже це їх обов’язок забезпечувати всі умови для того, щоб вони могли спокійно та без перешкод підтримувати спокій чи відбивати атаки ворожих лап на території України.

                                                                                                 Анна Солом’яна

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment