США надали дві тисячі бронежилетів для АТО

In Архів

У прес-релізі Посольства США в Україні повідомляється про те, що 2000 бронежилетів “Інтерсептор” для Збройних сил України надійшли із Сполучених Штатів.

У повідомленні йдеться про те, що 2000 тис. бронежилетів “Інтерсептор”, надані Сполученими Штатами як допомога українським силовикам вже прибули до Києва. Також зазначається, що бронежилети будуть передані Міністерству оборони України для транспортування до кінцевого пункту призначення.

Посольство США також наголошує, що минулі надходження допомоги із США включали в себе 3600 камуфляжних жакетів та 1000 спальних килимків. Невдовзі буде надіслано 400 коробок марлевих бинтів і 1000 чохлів на каски .

“Ця доставка є частиною пакету допомоги США Україні несмертельними засобами на суму понад 23 млн доларів, до якого також входять набори першої медичної допомоги, прилади нічного бачення, засоби зв’язку та інші матеріали на допомогу українським військовим та прикордонникам у їхніх зусиллях припинити акти терору у східній Україні”, – йдеться у прес – релізі.

Крім того в повідомленні зазначається, що модель “Інтерсептор” була розроблена для забезпечення кращого захисту при меншій вазі порівняно із попередніми моделями, таким чином роблячи ці бронежилети більш ефективними під час бойових дій. Також сказано, що ця модель використовувалася американськими військами в Іраку та Афганістані.

Фокша Олеся

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment