Німецький дизайнер створила колекцію одягу присвячену миру України і Росії

In Архів

8 липня відомий модельєр з Дюссельдофа Інна Томас представила нову колекцію на Берлінському тижні моди, яка була присвячена миру між Україною та Росією.

Як зазначила Інна Томас: «Я кожен день дивлюся і російське, і німецьке телебачення, намагаючись зрозуміти, що відбувається. Але вони показують зовсім різні речі, і мені важко розібратися,як все йде насправді». Адже як стало відомо, її батько – українець, мати – росіянка.

В колекції, яку дизайнер представила 8 липня є дуже багато речей за допомогою яких вона принаймні спробувала закликати Україну і Росію до миру. Дивлячись на колекцію не потрібно ламати голову над тим, що мала на увазі автор.

Інна Томас також зізналася, що чує дуже «різні речі» і від членів сім’ї, і від своїх друзів з обох країн, з якими вона щодня спілкується. В той час, як її близькі з одного боку підтримують політику Путіна, а рідні з іншого боку вимагають залишити їхню країну в спокої, модельєр не обирає жодної позиції. «Найважче, що я нікому не можу допомогти, тільки поспівчувати» – зауважила вона. «Звичайно, це речі тільки для шоу, з їх допомогою я просто висловила свої думки і бажання»,- додала пані Томас.

 

Фокша Олеся

vV4_iaK89bA

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment