Woodstock: в кращих традиціях 80-тих

In Архів

Третій день фестивалю нарешті запалив по-новому. Відкрилась основна сцена.

Насправді всі учасники грунтовно готувались до поганої погоди: до дощу, а то й грози. Ну і весь ранок було доволі хмарно і навіть трохи дощило. На фесті я була вже з обіду. Більш лінивого дня я, мабуть, не бачила. Хтось на травичці перед сценою займався йогою, хтось подалі від усіх пробував медитувати і дуже злився, коли йому заважали.

Ну а хтось ще прокидався і повільно прогулювався по території. Час від часу було чути звуки гітари і різні пісні. Мабуть, нам варто повчитися у цих людей, як треба відпочивати і ні про що не думати.

От так за всякими дрібними клопотами до замку повільно підходив вечір. Чарівний захід сонця над озером і чисте-чисте небо. Надворі було по-вечірньому тепло. Гості остаточно повилазили зі своїх палаток і зі всюди було чути радісні співи, розмови та веселий сміх. Гурти час від часу перевіряли на сцені свої інструменти. Атмосфера дуже тепла і навіть домашня.

Ну ось сонця вже майже не видно і на сцену вийшли перші сьогоднішні гурти. Цей день видався в кращих музичних традиціях десь так 80-тих років минулого століття. Звучав heavy-metal, спокійне реггі та ще багато інших стилів. Були, здебільшого, маловідомі українцям польські гурти. Але від цього музика гіршою не стала.

На “солодке” організатори залишили відомий український гурт “Тінь сонця”. Після легкого реггі люди розслабились та й навіть трохи притихли. Та славнозвісний “Меч Арея” розпалив всю публіку не на жарт.

Всестворювалонадзвичайнуатмосферу: музика, виконавці, глядачі, світловеоформлення.

Особливо цікаво було спостерігати за людьми. Всі такі різні і всіх об’єднало одне: любов до музики і фестивалів. У кожного своє життя, свої проблеми, але все це десь далеко і там ніхто ні про що не думав. Люди різних національностей, різного віку, статі – всі знаходили спільну мову і чудово проводили час. Звичайно, у нас проблеми, війна і все інше, але, може, і нам варто навчитись не зважаючи ні на що вміти зібратись разом, забути про всі відмінності і робити спільну справу.

Сподіваюся, щотеперуновійєвропейськійсім’їми, українці, зможемовідродитисяпо-новому. Всевнасбудедобре! СлаваУкраїні!

А Woostockтриває! До зустрічі в Свіржі!

Просто відпочивала Софія Сабала

фото автора

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment