Духовні ночі у Львові

In Архів

Стартував щорічний мистецький проект «Ніч у Львові». Цього року він називається «Ніч духовності та миру» і триватиме з 11 по 13 липня.

DSC_8916

Отець Павло Дроздяк наголошує, що головною складовою цих заходів буде саме молитва – молитва за мир, загиблих воїнів та здоров’я захисників нашої держави:

- Ми хочемо, щоб ця ніч стала особливою і об’єднала нас навколо молитви. Адже життя загиблих триватиме, якщо житиме наша пам’ять про них. Повинні зрозуміти, що життя не закінчується, і нам варто  далі боротися за краще майбутнє.

Флеш-моб «за Мир», який мав відбутися з нагоди відкриття «Ночі у Львові» перенесено на неділю 13 липня на 19.00 перед входом у Ратушу. Далі на усіх присутніх чекатиме танцювальний перформенс «Спогади ватри» від балету «Життя».

- У цьому номері ми намагалися показати те, що для нас, українців, є ватра. Це та річ, яка пам’ятає предків, пам’ятає історію, пам’ятає традиції, – заявив представник балету «Життя»,Ми спробуємо передати дух пам’яті народу.

Виступ гурту «Патриція» також був скасований у зв’язку з трагічними подіями, які сталися на Сході. Собори, музеї та заклади будуть працювати так, як і зазначалося у програмі.

Кожен охочий зможе відвідати Митрополичі палати в соборі святого Юра, зокрема палати Митрополита Андрея Шептицького, який також свого часу переживав окупацію, і Святішого Іоана Павла ІІ, в якій зупинявся отець. А також піднятися на оглядовий Майданчик церкви Ольги та Єлизавети, побачити монастир Бенедикток, собор Покрови Пресвятої Богородиці та багато інших церков, двері яких будуть відкритими вночі.

DSC_8945

Вчора о 8 вечора біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулася спільна молитва за мир і душі українських солдат. Люди запалювали свічки та лампадки. Щойно почалася молитва, дощ, який періщив цілий день, ущух.

 

Марта Крапивницька

Фото: Ірина Роговик

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment