Західні ЗМІ досліджують злочинні кроки президента Росії Володимира Путіна щодо України

In Архів

New York Times зробив опитування стосовну відношення інших країн щодо Росії.

New York Times зробив опитування стосовну відношення інших країн щодо Росії. Результати приголомшили,адже за останній рік з боку американців та європейців помітно знизилось добре відношення до РФ.  Як показало дослідження, політика Володимира Путіна мало вселяє довіру серед людей. Хоча мешканці Росії впевнені в іншому, і тому підтримують свого лідера.

Але все таки не всі європейські країни відповіли одноголосно щодо ставлення до Росії. Винятком стала Греція, там за цей час ставлення майже не змінилося, зазначило видання.

Також  Wall Street Journal опублікувало думку стосовно планів РФ. Вони пишуть, що  Кремль продовжує виступати за дипломатичний спосіб розв’язання конфлікту, але без виконання вимог Києва про першочергове роззброєння сепаратистів.

Водночас озброєння ще досі перетинають кордон в напрямок України. Він посилає змішані сигнали ,щоб  захистити Росію від нових санкцій збоку Європи.

На думку Дмітрія Саймса, президента вашингтонського Центру національних інтересів, “Путін хоче зберегти певний вигляд переговорного процесу”.

 

                                                                                  Анна Солом’яна

 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment