Woodstock: Було круто!

In Архів
Ось і прогримів культовий фестиваль Вудсток 2014 у маленькому селищі Свірж. Цього року фест проходив під гаслом “Стоп війні”.
Насправді, українці очікували від цієї події чогось надзвичайного. Це мав бути ковток свіжого, мирного повітря для нас у сьогоднішній ситуації.
Тому останній репортаж з Вудстоку я хотіла зробити у формі опитування. Це будуть враження людей, які 5 днів відпочивали тут, ночували в палатках, коли падав дощ і світило сонце. Тому пережили всю повноту емоцій і точно мають що сказати.
“Мені відпочивалось просто супер! Все сподобалось: атмосфера, виконавці – просто все! Шкода, що останній день я пропущу. Через сильний дощ довелось поїхати додому”.
“Я живу недалечко звідси і тому вдень їздила додому. Залишала палатку і ввечері поверталася. Тут найцікавіше ввечері і вночі. Все починає оживати і веселитись. Взагалі мені сподобалось!”
“Я очікував чогось більшого. Щоправда, я тут не ночував, просто приїжджав вдень і ввечері. Людей було мало, погода трохи підкачала. Думав, буде крутіше”.
“Ми думали, що все буде на вищому рівні. Хотілось б кращої організації. Міжнародний фестиваль все-таки. Ну і дощ попсував трохи веселощі. Але ми класно відпочили, трохи розвіялися. Тому все класно!”
Вражень, насправді, дуже багато і всі різні. Як на мене, фестиваль вдався. Звичайно, було всяке: не зовсім добра організація, погана погода – але це точно не вплинуло на загальне враження.
Тому дякую Woodstock! Було круто!
Софія Сабала
Loading Facebook Comments ...

Submit a comment