Вступ-2014: довго, нудно і жахлива спека

In Архів

Надворі літо, сонце, всі школярі радіють заслуженим канікулам. І лише абітурієнти, які ще кілька тижнів тому були звичайними дітьми, а вже зараз мають самі проходити всі ці жахіття вступної кампанії.

Та от вступна кампанія 2014 суттєво відрізняється від всіх попередніх. І, мабуть, зовсім не важко здогадатись чому.

На фоні буремних подій в країні ці проблеми якось стають незначними.

Отже, вступ 2014: нововведення, абітурієнти зі сходу та Криму, змінені терміни подачі документів. Про це та інше далі.

Цьогоріч терміни подачі документів трохи зміщені, бо хто не знає, майбутні студенти зі Сходу України здавали ЗНО в другій сесії. А щоб у них теж була можливість вступити у ВНЗ, документи подаватимуть з 11 липня по 1 серпня. Ну а вже з 2 серпня по 11 будуть відомі ті щасливці, що пройшли на бюджетну форму навчання.

“Та що сказати? Здається, нічого не змінилось. На факультетах страшенні черги, липнева спека просто вбиває. Все так само довго, нудно і важко стояти”, – ділиться враженнями майбутній студент Франкового університету.

“Приїхала подавати не сама. Знаєте, трохи присутнє таке хвилювання. Пройду чи не пройду. Постійно питають, на скільки здала ЗНО. Страшнувато, коли хтось має більше балів. Хотілося б на державне. А ще ті вічні черги. Я вже мрію про відпочинок”, – ділиться абітурієнтка з Львівської області.

“А мене дуже цікавить чи будуть все-таки пільги для мешканців Сходу і Криму? Якщо так, то ж не чесно! Чим ми гірші? Я вчився весь рік, отримав нормальну кількість балів, а можу не пройти на державне через пільговика. Здається, умови мають бути для всіх однакові”, – обурювався колишній львівський школяр.

Як бачимо для самих абітурієнтів вступ залишився все таким же важким і хвилюючим водночас. І з кожним роком все популярніша стає онлайн подача документів. Щоправда, вона потребує сильного доопрацювання. Зараз є ще багато різних недоопрацювань, які варто було б усунути. Як і вся Україна, вступна кампанія потребує якомога швидшого переформатування.

Софія Сабала

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment