«К.Р.О.К.» – захоплююча гра і шлях до саморозвитку

In Архів

Великий шлях починається з маленького кроку. Скільки разів ми чули про цей крок, скільки нам говорили: «Зроби щось! Почни з маленького!». А нам чомусь важко, важко взяти і ступити на першу сходинку.
12-13 липня всі охочі активні молоді люди мали нагоду набути безцінного досвіду і випробувати свої сили, взявши участь у рольовому тренінгу-інтенсиві із символічною назвою «К.Р.О.К.». Такий проект вперше відбувся у Львові, хоч за кордоном уже встиг набути великої популярності.

Майже сорок, переважно незнайомих між собою людей, зібралися під одним дахом, щоб розплутати загадку. Дійство, що наче відбувалося у невеличкому містечку, було стилізоване під 30-ті роки ХХ ст. і проходило на території старовинного будинку зі садом у Львові. Кожен мав свого персонажа, якого потрібно було розвивати і максимально у нього вжитися. Адже тільки завдяки співпраці з іншими гравцями, ти міг виконати квести і розгадати таємниці цієї хитромудрої історії.

Окрім загальних квестів, герої мали ще й свої особисті: праця з таємними документами, пошуки сенсацій, шантаж та ін. За виконання власних квестів і розв’язання головних завдань учасники отримували бали. Для цього вони об’єднувалися у команди (максимум 5 команд, по 6 гравців), розподіляючи поміж собою бали після гри. Таким чином кожна людина ставала важливою ланкою процесу і вчилася працювати у групі.

Особливої атмосфери додав дрес-код гри. Чоловіки були одягнуті в сорочки і усілякі метелики-краватки, жінки ж – у спідниці та сукенки. Приємно, що ніхто не знехтував проханням організаторів щодо одягу. Така візуалізація допомагала створити картинку справжнього детективу в стилі ретро.

У перервах між грою проводилися тренінги для самовдосконалення, зокрема по тайм-менеджменту чи нетворкінгу.

Наступного дня учасники та організатори зібралися обговорити нерозгадані таємниці і те, що відбувалося протягом гри, а також – розподілити бали і отримати подарунки. Серед них були знижки на книгарню «Є», карточки на годинне безоплатне проведення часу в «Комуні» та 20 грн у «Чорній медеї», перепустки в тир, журнали «Експеримент» та книга по саморозвитку. Переможцю, який презентував найкращу ідею власного проекту, дістався супер-приз – курс у будь-якого львівського тренера на вибір, або сертифікат в книгарню на суму 300грн.

Більшість учасників задоволена грою і запевняє, що з радістю взяли б участь знову.

«Гра надзвичайно захоплююча і цікава, – Любко Бурий. – Ти з головою поринаєш в світ світських інтриг, зрад і таємничих вбивств. Для того щоб розплутати таку павутину потрібно повністю стати своїм персонажем.  Гра дозволяє немов прожити кілька годин в чужому тілі, з чужими проблемами і радостями. Це як стати героєм з детективу. І це неперевершено.»

«Мені гра сподобалась передусім тим, що це було для мене щось нове – новий формат, нові люди, нові ідеї, – Марія, художниця. – Хоча вважаю, що тренінги могли бути змістовнішими – бо майже все, що розказували, було мені відомо. К.Р.О.К. дав мені нові враження і нові знайомства, нагоду перевтілитись у когось іншого і освіжити в пам’яті те, що я знала. Позитиву вистачить ще надовго»

Завдяки грі кожен відчув себе маленькою частинкою цілого, дізнався більше про свої можливості, отримав нові знання та знайомства і вдало поєднав приємне з корисним. Отож, бажаємо організаторам успіху у подальшому проведення подібних акцій, а всім читачам – бути активними і наважуватися на власні кроки.

Марта Крапивницька

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment