Бережімо здоров’я влітку!

In Архів

Літо, спека і нібито нічого не в змозі зіпсувати хорошого настрою. Аж ось, невдача – нежить. Варто розібратися, чому саме влітку велика ймовірність «підхопити» застуду і як з цим боротися?

Медики попереджають, що саме літні застуди найчастіше є важчими , ніж зимові. Тому захворіти ангіною або бронхітом дуже легко.

«Справа в тім, що влітку, зазвичай, ми не звертаємо уваги на нежить чи кашель, адже вони можуть здаватися нам безпечними, – каже лікар-терапевт Тетяна Сіліч. – Проте літні ГРЗ можуть надовго затягнутися або ж викликати ускладнення. Тому при перших симптомах, це може бути як нежить і кашель, так і підвищена температура, необхідно звернутися до лікаря» .

Які ж причини застуди влітку?

Перш за все, вживання холодних напоїв та різкі перепади температури. Потрібно дуже обережно користуватися кондиціонером , адже це практично основна причина застуди влітку. Після довгого перебування на сонці не варто одразу вмикати кондиціонер, бо така різка зміна температури дуже впливає на організм.

Перегріватися на сонці теж не дуже корисно , це може впливати так само негативно  як і переохолодження : знижуються захисні сили організму , що може стати причиною імунного збою і викликати хворобу.

Отож, зволікати із , здавалося б, звичайним нежитем не варто і при перших симптомах потрібно звернутися до лікаря. Не можна нехтувати своїм здоров’ям, його треба берегти.

 

Уляна Янковенко

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment