На Львівщині обрали нового прокурора

In Архів

Сьогодні 15 липня 2014 року на офіційному сайті Львівської прокуратори стало відомо, що новим прокурором став Микола Гошовський.

До призначення на Львівщину Микола Гошовський обіймав посаду начальника Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

Як зазначено у біографії, Микола Гошовський у 1985 році закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка. Згодом працював старшим слідчим у прокуратурі Івано-Франківська, потім в обласній прокуратурі. У 1997 році він переїхав на роботу до столиці – у Генеральній прокуратурі йому запропонували посаду начальника управління організаційно-правового забезпечення. Впродовж 1998-2000 рр. працював прокурором Радянського району Києва. У 2002 році Микола Гошовський повернувся в західний регіон України, де очолював прокуратуру Закарпатської, а потім Чернівецької областей. Найбільш тривалий період своєї прокурорської діяльності провів на Прикарпатті, де з 2005 працював прокурором Івано-Франківської області.

Завтра, 16 липня о 10 годині відбудеться представлення новопризначеного прокурора у приміщенні прокуратури.

Фокша Олеся

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment