Із зони АТО продовжують втікати люди

In Архів

Із зони АТО виїхали вже понад 46 тисяч українців. Загальна кількість громадян України, які переселені з району проведення АТО в інші регіони країни, становить 46 тис. 546 осіб, у тому числі 16 тис. 993 дітей, 5 тис. 545 інвалідів і літніх людей. Найбільше українців виїхали в Київську, Запорізьку, Дніпропетровську, Одеську та Харківську області. Такі дані стали відомі від голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського.

В четвер, 17 липня на брифінгу, який відбувся у Києві він зазначив: “Регіональними штабами спільно з місцевими органами виконавчої влади постійно проводиться пошук приміщень для розміщення громадян, здійснюється їхня паспортизація та перевірка на відповідність вимогам для тимчасового розміщення людей. Наразі визначено 4659 об’єктів різних форм власності, в яких можливе розміщення 54 тис. 128 внутрішньо переміщених осіб».

Крім того Бочковський зауважив, що станом на сьогодні з Донецької та Луганської областей щодня курсує 19 пасажирських поїздів, у тому числі в західному напрямку – 14 поїздів, у східному – 5 поїздів. Міністерство охорони здоров’я забезпечено надання медичної допомоги 3588 переселеним дорослим і 3037 дітям. З них госпіталізовано 741 дорослий і 561 дитина. Взято на медичний облік 1025 дорослих і 1071 дитину.

Олеся Фокша

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment