Путін звинуватив Україну в авіатеракті

In Архів

Президент Росії Володимир Путін виступив з заявою щодо теракту, який стався в Україні. Він вважає,що відповідальність за трагедію з літаком Малайзійських авіаліній має нести Україна. Про це Путін сказав, відкриваючи нараду щодо економіки, передає сайт президента Росії.

IAR9_aav6iM

“Безумовно, держава, над територією якого це сталося, відповідає за цю страшну трагедію”, – сказав Путін.
“Цієї трагедії не сталося б, якби на цій землі був мир, принаймні, не були б відновлені бойові дії на південному сході України”, – додав він.


Путін повідомив, що дав “доручення військовим відомствам, щоб вони надали всю необхідну допомогу в розслідуванні цього злочину”.
“І прошу також Уряд Російської Федерації через наявні можливості цивільних відомств зробити все для ретельного розслідування цієї події”, – додав він.
“Ми зробимо все – усе, що від нас залежить, принаймні, – щоб об’єктивна картина того, що відбулося, стала надбанням і нашої громадськості, і громадськості України, і всього світу”, – сказав Путін.
“Це абсолютно неприпустимі речі, і ніхто не має права пройти повз це без відповідних висновків і без того, щоб в усіх нас з’явилася об’єктивна інформація про подію”, – відзначив Путін.


А тим часом весь світ шокований трагедією і вже мало хто сумнівається у мирних намірах Росії.

Софія Сабала

фото: Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment