Реакція світових медіа на трагедію в українському небі

In Архів

На перших  шпальтах усіх світових ЗМІ – авіатеракт над Донеччиною.

Нагадуємо, що 17 липня було збито цивільний літак, що рухався у напрямку  Амстердам – Куала-Лумпур , над Торезом у Донецькій області на висоті 10 тисяч метрів. О 16.20 зв’язок із малазійським пасажирським  літаком «MalaysiaAirlines» зник. На борту  було 295 пасажирів 15 з  яких  екіпаж, а 85 – діти. Стало також відомо, що серед  пасажирів були люди різних національностей: 154 громадяни Нідерландів, 24 австралійці, 23 малайзійці, 23 американці, 11 громадян Індонезії, 6 британців, 4 громадяни Німеччини, четверо бельгійців, троє філіпінців та один громадянин Канади .

0

За останні дні, на жаль, це вже третій трагічний випадок.  Про страшну трагедію почали говорити в усіх європейських країнах та США. Цей день довго пам’ятатимуть  усі небайдужі люди, які оплакують загиблих та вшановують їх пам’ять. Звістка про авіакатастрофу облетіла весь світ.

04

 

Реакція світових медіа була миттєвою. Зокрема видання «The Independent» , «The Guardian» , «Daily mail»,«Daily express» , «The sun» присвятили перші сторінки теракту в Україні. Усі видання мають дуже «голосні» заголовки, які свідчать про відкриту недовіру Росії , а саме  очільнику РФ Володимирові Путіну.

01

 

03

До прикладу , заголовок британського видання «Thesun» звучить наступним чином : «Літак вибухнув у повітрі. Ракета Путіна». А «Dailymail» вийшло із заголовком : « Якщо до цього причетний Путін, то там буде пекло відплати».

02

В  Україні оголошено дні жалоби, у пам’ять про невинних людей, які загинули у авіа теракті на сході України.

  Уляна Янковенко

фото: Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment