Боінг- 777. Постфактум

In Архів

Чому пасажирський літак пролітав над зоною військового конфлікту? Таке питання цікавить чимало світових ЗМІ.

Британське видання “The Independent” повідомляє, що раніше українська влада давала інструкції усім міжнародним авіаперевізникам не пролітати над територією, де ведуться бойові дії, нижче 32 тисяч футів (9.8 км). Нагадаємо, літак зник з радарів на висоті 33 тисяч футів (10 км), тобто на мінімально дозволеній висоті українським керівництвом.

3

Можливо, це була недооцінка військових можливостей бойовиків, які саме в день катастрофи, отримали від нашого сусіда зенітно – ракетний комплекс БУК.

Не можна давати тварині гранату – так і сепаратистам БУК, які так раділи, що збили український Ан-26. Не кажи гоп поки не перескочив, пане Гіркін.

Багато міжнародних авіакомпаній взагалі утримались від перельотів сходом України, оминаючи регіон іншими шляхами. Та не малазійська компанія, яка втратила вже другий цивільний літак за останній рік. Це безпрецедентний випадок серед авіакомпаній. Перший зник 8 березня в індійському океані. На борту було 239 осіб, з яких двоє українців.

Чому компанія не вибрала іншого шляху? Тут вагомою є комерційна складова, адже значно економніше було летіти саме просторами України.

Схожий випадок трапився 1987 року, коли знову ж таки, радянські військові збили корейський літак, який помилково порушив їх авіапростір. А згадайте польску катастрофу під Смоленськом, де за дивних обставин загинув призидент Польші з усією делегацією.

Зараз Україна повністю скасувала авіарейси на Сході. А міжнародні авіакомпанії, взагалі, заборонили низку рейсів по всій території України.

Юрій Ромась

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment