ЇМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА !

In Архів

Учасників АТО, яких поранено неподалік російського кордону, передали на лікування до Росії. Цю інформацію ВВС Україна підтвердило джерело у 72-й окремій механізованій бригаді, яка все ще перебуває в оточенні на Луганщині.

Поранених передавали з рук в руки. ФСБ Росія повідомила, що у місті Гуково у Ростовській області 15 поранених українських прикордонників.

Речник РНБО Андрій Лисенко заявив, що надання допомоги українським прикордонникам російськими колегами є нормальною практикою, Україна, за його словами, вчинила б так само.

“Якщо б російські прикордонники були поранені, то ми б обов’язково надали їм першу медичну допомогу і взяли на лікування, якби у них не було такої можливості”, – заявив він.

На Луганщині дійсно дуже важка ситуація. Хлопці стали живою мішенню, цілодобово їх обстрілюють із установок ГРАД. Не одноразово солдати із Луганського аеропорту звертались за допомогою, адже вони стверджують, що без авіації атаку від ГРАДУ їм не відбити.

Один із військових сказав , «таке враження, що аеропорт у Луганську хочуть стрети з лиця землі». Хлопці втрачають бойовий дух та сили, але все ж тримаються. Також вони просять медичної допомоги, щоб мати можливість вивезти поранених.

Терористи неодноразово заявляли, що хочуть взяти їх в кільце, аби ті не змогли відступити.

За словами одного із солдатів, якщо виїхати колоною , то їх в мить розстріляють, тому єдине, що залишається -  це сидіти на місці та  відбиватися.  Він також наголосив, що їм потрібна допомога з боку авіації.

За деякими даними, на такі прохання підтримати авіацією, їм відповідають, “що це дорого”, – раніше розповів BBC Україна родич одного з бійців підрозділу.

Всі заяви про підтримку української армії, наразі не виконуються, таке відчуття, що вже давно вирішений результат цієї нерівної війни. Адже солдатів “здають” кожного дня.

                                                                                       Анна Солом’яна

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment