Попри авіакатастрофу, Меркель за діалог з Путіним

In Архів

Після авіатеракту,який стався 17 липня над Донецьком, канцлер Німечинни Ангела Меркель закликала Росію сприяти політичному врегулюванню кризи в Україні. Вона висловилася за діалог з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним і за припинення вогню на сході України. Як передає “Німецька хвиля”, вона підкреслила важливість встановлення негайного перемир’я в Україні, щоб створити умови для проведення об’єктивного розслідування катастрофи малайзійського пасажирського літака. Меркель також заявила, що винні у знищенні малайзійського пасажирського літака над Україною мають понести відповідальність.

Russian President Putin meets with German Chancellor Merkel in Rio de Janeiro

Як зазначила Меркель: “Нам необхідно якнайшвидше розпочати незалежне розслідування. Для цього необхідне припинення вогню, і важливо, щоб винні були притягнуті до суду. Є багато ознак, які вказують на те, що літак було збито, тому ми маємо ставитися до того, що сталося, дуже серйозно.”

Одночасно канцлер  констатувала, що у пошуку діалогу з російським президентом альтернатив не існує. “Події показали, що потрібно знайти політичне рішення. Я не бачу ніякої іншої альтернативи, крім тієї, щоб розмовляти з президентом Росії Володимиром Путіним. У нашому партнерстві є труднощі, і ми маємо подолати їх”, – зауважила Меркель. За її словами, є ознаки, які вказують на те, що проросійські сепаратисти в Україні добре озброєні і вільно перетинають кордон з Росією. Вона також зазначила, що існує чимало свідчень того, що літак не просто впав, а був збитий.

Сьогодні о 17:00 Радбез ООН збереться на екстрене засідання через збитий Boeing. На ньому передбачається виступ постійного представника України при ООН Юрія Сергєєва.

Фокша Олеся

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment