Пан Трюфель

In Архів

Одним із яскравих суб’єктів гордості для львів’ян є Сергій Міхновський. Автор арт-проекту «Пан Трюфель» зумів знайти своє обличчя у мистецтві, закопавши в естетичний вигляд малюнка глибокий зміст. Варто приглянутись до трюфеля, та й не завжди він виявиться прекрасним та солодким. Хто ж такий цей пан Трюфель? Ось як трактує нам цю особу власне його митець:

DSC_0038

«Пан Трюфель – це персонаж, що об’єктивно присутній у будь-якому суспільному середовищі. Йому притаманні всі риси характеру та ситуативної поведінки відповідного соціуму…   Пан Трюфель – це, скоріше, психофізичний стан натури, так би мовити, «сам в собі», і було б помилкою вирізняти його лише за зовнішніми ознаками. За таких умов процес ідентичності є нескінченним, враховуючи зміну поколінь і постійну здатність до адаптації та еволюціонування, як обов’язкового чинника для самозбереження… Цілком зрозуміло, що трюфелізм виник задовго до появи шоколадного трюфеля(1850р.). Цукерка лише дивним чином увібрала в себе сумарний зміст і стала символом цього явища».

DSC_0025

Трюфель, як думка, ідея, лист, в якому ніколи не знаєш, що знаходиться. Він повний почувань та пояснення, адже є не лише малюнком, але й поживою для душі. Його привабливий зовнішній вигляд часто може виявитись оманливим, адже не завжди у золотій обгортці золото приносять.

DSC_0063

Вглядітись і пошукати у мальованому трюфелі те, що хотів передати нам автор, а для тих , кому неохота – сподобається й сам зовнішній вигляд.

Місцем такої візуальної насолоди, для кожного охочого насититись трюфелями, до 10 серпня 2014 року є галерея сучасного мистецтва «Зелена канапа». Адже не тільки шоколад може зробити нас щасливими, а й краса із серця, якою індивідум прагне поділитись. Смачного!

 

Ірина Іванець

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment