Свято відбулося на “УРА”!

In Архів

По закінченню поєдинку за суперкубок України з футболу, між київським Динамо та донецьким Шахтарем усі вболівальники, після ейфорії, мабуть засумували, бо тепер після матчу в них залишаться лише спогади, які вони готові забути, аби пережити ті миттєвості, ще бодай раз.

M9elbq-o5Rg

Особливо це стосується львів’ян, для яких такого роду події, після Євро-2012, відбуваються дуже рідко. Це “або збірна раз в рік завітає – або Океан Ельзи заспіває”.

Місцеві Карпати вже давно не тішать своєю грою, а на стареньку “Україну” ходити після Арени Львів, це, як після іномарки пересідати на вітчизняний автопром. Виключенням, звичайно, є львівські ультрас, які ходять підтримувати улюблений клуб в незалежності від їхньої дислокації чи результатів команди.

Вірність – ось, що цінується в людях серед брехні і корисливості в сучасних реаліях. А хто підтримав українську революцію по всій Україні? Так, саме фанатські рухи стали опорою української свідомості, і саме вони показали приклад, як попри ворожнечу, можна об’єднатися заради спільної ідеї. Тепер вони невід’ємна складова нашого суспільства. Отож, львівські фанати разом із київськими та донецькими, перед матчем провели спільну ходу до стадіону, створючи святкову атмосферу довкола дійства.

Поєдинок розпочався із нагородження героїв за підсумками минулого сезону.

Найкращий гравець сезону 2013/2014 – Євген Коноплянка (Дніпро)
Найкращий бомбардир сезону 2013/2014 – Луїс Адріано (Шахтар)
Найкращий голкіпер сезону 2013/2014 – Андрій П’ятов (Шахтар)
Найкращий молодий гравець 2013/2014 -Сергій Болобат (Металург Донецьк,зараз- Шахтар)
Найкращий арбітр сезону 2013/2014 – Юрій Можаровський

i-hQnvZdXQc IUXTsnr5BWY

Щодо кращого судді, який і обслуговував матч за суперкубок, то це львів’янин, викладач університету Франка, який поступово набираючи обороти, заслужив це звання і як підтвердження цьому, УЄФА запросила його обслуговувати матчі єврокубків в поточному сезоні.

Поєдинок проходив у безкомпромісній боротьбі, можливо у не надто видовищній, адже жодна з команд не хотіла ризикувати, від того, й грали вкрай обережно. Але все компенсувала підтримка стадіону, що була і з розряду фантастики. Це і улюблений хіт про Путіна, який в унісон заряжав весь стадіон, особливо діти, які так раділи ,коли періодично звучала пісенька. Вони багато чого ще не знають, але хто такий Путін і за що ми не любимо росіян, для них це найлегше запитання із шкільної програми. Як виконують гімн у Львові, це всі і так прекрасно знають. Головне, що із гостей міста, які приїхали на футбол не виявилося жодного москаля, бо коли звучала одноіменна кричалка “Хто не скаче…”, на сидіннях нікого не залишалося.

2qM_2c02mzg  2H6jxUZsoVs a2UMPsSbqgM  gWCFBaN0KzE

А вже в другому таймі екс-карпатівець Олександр Гладкий відкрив лік забитим м’ячам у поєдинку, скориставшись помилкою двох центральних захисників. Захист Динамо пртягом усього матчу виглядав дуже непереконливо. В додаткові до основного часу п’ять хвилин, знову ж таки скориставшись помилками захисту, ще один новачок команди подвоїв перевагу Шахтаря.

AweDoI4DLMQ

Заслужена перемога, нагороди, розпач переможених – на такій шаблонній ноті завершилося свято у Львові. Стоп, чекайте, свято продовжуватиметься ще цілий рік!

PP1fOx502bA
Хоча, більшість львів’ян підтримувала київське Динамо, але тепер, частина з них не жаліє, що перемогла саме донецька команда. Мірча Луческу, голвний тренер Шахтаря, так надихнувся Львовом та атмосферою стадіону, що вирішив проводити тут всі домашні матчі команди, а не в Харкові, як планувалося раніше. Більше про всі маштабні подіі на Арені Львів цього року, читайте вже завтра.

7jhIGk1J3Gg BLyIyJhS__Q FMoDaOZ1XTQ Rh91L9YOYQA LDWaPRN2C1s  NkNEP2xQbosq1FSSU7fluU

Юрій Ромась
Фото автора

Loading Facebook Comments ...

1 Comment

Submit a comment